Ako som sa stal „sionistickým agentom“ a pomenovali po mne štadión

Prirodzená skromnosť môjho ega ma priviedla k tomu, že som do známeho vyhľadávača zadal moje meno a priezvisko. Dozvedel som sa o sebe veľa zaujímavých vecí.

Asi najzávažnejšou je tá, ktorá súvisí s návštevou prezidenta Kisku vo firme zaoberajúcej sa chovom akváriových rybičiek z 22. januára 2018. Myslím si, že hlava štátu tu urobila chybu. Vzhľadom k tomu, že mám rovnaké vzdelanie ako tento politik, tipujem, že sa v skutočnosti chcel stretnúť so mnou. Vyhľadávač mu ale ponúkol miesto mojej firmy spoločnosť „rybičkovú“. Konatelia obidvoch firiem majú totiž rovnaké meno a priezvisko. Dokážem si predstaviť neskutočné sklamanie prezidenta, ktorý sa chcel rozprávať o výrobe mikročipov a oni mu ukazovali vodné tvory, ktoré sa ani nedajú dať na pekáč a zjesť.

Udalosť si všimol v článku ‚O čom boli vlastne „Kiskove rybičky“?‘ aj známy „investigatívny“ časopis Zem & Vek. Pozor, ak na predchádzajúci odkaz klikne viac ako päť ľudí, vylúčia nás z EÚ a NATO a pani prezidentka na protest prestane nosiť rúška farebne zladené so zvyškom jej oblečenia.

Ak vám teda záleží na dokonalom outfite hlavy štátu, musí vám stačiť tu uvedená citácia z vyššie spomenutého textu:

V predmetnej správe sa totiž spomína, že firma Petra-Aqua, s.r.o. na čele s pánom Chabadom, je najväčším dodávateľom rybičiek na Slovensku, pričom zásobujú poľský, český, maďarský a ukrajinský trh. Chabad je v politickej terminológii veľmi dobre známy, špecifický pojem, ktorý sa viaže na totalitárnu sionistickú sektu „Chabad Ljubavič“. Táto sekta sa pevne zakorenila v radoch najúspešnejších a najvplyvnejších predstaviteľov židovskej emigrácie do USA z Ruska, Poľska, Bieloruska, Ukrajiny a Východnej Európy všeobecne. Sekta plní dôležitú ideologickú a riadiacu funkciu v hierarchii svetového sionizmu, „chabadníci“ zohrali spolu s inými izraelskými rozviedkami nanajvýš neslávnu úlohu v zmysle angažovania sa v príprave a realizácii liberálno-fašisticko-patriotického štátneho prevratu na Ukrajine.

V skutočnosti nám teda riaditeľ turčianskeho rybkárstva so symbolickým menom Martin Chabada nevedome prezradil, kde a ako pôsobia dnes politickí operátori „chabadského“ krídla sionizmu (t.j. „rybičky Chabadu“) – v krajinách V4 a na Ukrajine, a to predovšetkým v rámci atlantisticko-neokonských a sionistických štruktúr.

A som odhalený. Má to len jeden „drobný“ háčik. Stále čakám na „judášsky groš“, respektívne v tomto prípade skôr „judášsky šekel“, od Mossadu. Nechce sa mi totiž veriť, že táto špičková tajná služba si nedokáže zistiť takú triviálnu vec, ako je číslo môjho účtu.

Druhá téma tohto blogu je nesmierne pozitívna. Pomenovali po mne hokejový štadión. Radosť mi nekazí ani fakt, že tu ide tiež „len“ o menovca, českého hokejistu.

Stadion Martina Chabady (lidovky.cz)