Ako som sa stal „hviezdou“ na Youtube

O začiatkoch mojej hereckej „kariéry“ som tu už písal. Z neznámeho dôvodu ma agenti z Hollywoodu zatiaľ nekontaktovali. Život však priniesol inú príležitosť.

Cesta začínajúceho „spisovateľa“ ma priviedla do Literárneho klubu Aj ty môžeš písať. Je to skupinka podobne „postihnutých“ ľudí, združených okolo rovnomenného podcastu. Jedného dňa sme dostali ponuku zúčastniť sa natáčania. Môj ksicht sa tak dostal na Youtube a hlas aj na Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music, Spotify a zopár ďalších služieb.

Pred samotným nahrávaním som potreboval doplniť energiu. Zvolil som obvyklú kombináciu zdravých vysokocholesterových jedál, doplnených bublinkovým roztokom osladenej kyseliny fosforečnej, podávaných v známom reťazci rýchleho občerstvenia. Ako obvykle som využil služby samoobslužného objednávacieho systému.

Toto zariadenie má jednu utajenú funkcionalitu. Dokáže veštiť. Úspešne som sa o tom presvedčil prednedávnom. Zistil som, že pozná aj odpoveď na základnú otázku života, vesmíru a vôbec.

Odpoveď na základnú otázku života, vesmíru a vôbec

Už v minulom článku týkajúcom sa mojej filmovej „kariéry“ som navrhoval, že herecký talent by som najlepšie uplatnil v roli akčného hrdinu v obleku. Presne tú istú správu som dostal, pár hodín pred natáčaním, aj od objednávacieho automatu. Dokonca aj ciferný súčet čísla, ktoré sa umiestňuje na stôl (133), prináša rovnakú informáciu.

Ideálna rola pre mňa

Nebudem vás ďalej napínať. Tu je spomínané video s podcastom. Ďakujem spoluúčinkujúcim – Kori, Maťke, Janke, Tuniakovi a samozrejme aj moderátorovi Marekovi.


Na záver pridávam ešte jednu „veštbu“. Získal som ju tesne pred prvým stretnutím nášho Literárneho klubu Aj ty môžeš písať. Poskytuje veľmi zaujímavé možnosti interpretácie.

Veľmi zaujímavá „veštba“